Beschrijving
Motorjacht Le Pecheur en Art of Tea bieden op 23-6- Midsummer night tea aan.
Eigenaar Peter en Juliette Bevelander hebben al tien jaar ervaring met gastvrijheid aan boord. Op een gegeven moment hebben ze daarom ook besloten om van deze hobby hun beroep te maken. Persoonlijke aandacht, arrangementen op maat, gezelligheid in een ontspannen sfeer, culinair genieten….. Ze doen niets liever dan gasten laten genieten van hun boot, Le Pecheur, de Biesbosch en lekker eten en drinken.
Brigitte vaart mee en verzorgd de RoyalTea Diner zorgen. Je kunt de vergelijken met een High tea. het verschil is wel dat de thee en de gerechtjes op elkaar zijn afgestemd zodat 1+1=3 wordt. Dit in combinatie met de Biesbosch zorgt er voor dat het een onvergetelijke avond gaat worden.
Art of Tea werkt alleen met hoogwaardige thee die rechtstreeks zijn geïmporteerd uit oa China, India, Malawi en Rwanda. De bij passende gerechtjes worden gemaakt door Chef’s table kok Davy Stevens.
We gaan varen in Nationaal Park Biesbosch wat een natuurgebied van in totaal 9.000 hectare. Vanaf het water is het park nog beter en mooier te ervaren. Naast diverse planten treft men verschillende dieren zoals vossen, reeën, zee- en visarenden en natuurlijk de beroemdste bewoner; de bever.
Dit alles onder het genot van de prachtige pure theesoorten en bij passende hapjes. we sluiten af met een exclusieve bijzondere beleving.
we vertrekt vanuit de schitterende Jachthaven Biesbosch te Drimmelen om 19.30 en zullen om 22 uur weer aanmeren.
we varen met Le Pecheur, een klassiek stalen schip met een houten opbouw, type Super van Craft.
Deze unieke vaartocht is ook geschikt voor vrienden groepjes of family feestjes
€ 75, all inclusieve
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.